top of page

Na této stránce naleznete aktuální seznam projektů tvorby webových stránek, kterým jsme se věnovali v roce 2023. Tvorbě webových stránek se věnujeme již dlouhodobě. Na této stránce najdete betaverze nových webových stránek, či právě předaných projektů, na kterých můžete sledovat vývoj a průběh výroby. Pokud chcete shlédnout portfolio dokončených projektů, navštivte naše stránky výroba webových stránek v roce 2022, 202120202019, 20182017, 2016, 2015, 2014 ...

Tvorba webových stránek - Sartrix

Sartrix - historické kostýmy

 

Pro společnost Sartrix jsme zajistili komplexní brand design. Od návrhu názvu brandu i loga, přes firemní design i webdesign v old-school stylu.

 

Zajistili jsme dynamidcký web s customer-friendly prvky jako je firemní chat, automatizace soc. sítí. Zajímavostí tohoto projektu je, že veškeré grafiky a obrázky jsme zajistili prostřednictvím umělé inteligence. Ano, nejde o originální iluminace, ani o fotografie, jde o uměle vytvořené obrázky.

SEO optimalizace webu, mobilní verze, návrhy názvů domén, statistická sledování, to vše je zahrnuto v projektu Sartrix.

ge.jpg

Grand Events

 

Pro společnost Grand Events jsme zajistili komplexní brand design. Od návrhu loga, přes korporátní design i webdesign ve stylu glamour, dle přání zákazníka.

 

Zajistili jsme dynamidcký web s customer-friendly prvky jako je firemní chat, automatizace soc. sítí, multijazyčný web v českém a anglickém jazyce, blog se základní sadou PR článů.

Pro zákazníka píšeme další PR články, věnujeme se správě webu, organickým i placeným kampaním a zdá se, že Grand Evets opravdu daří získávat nové zakázky v oblasti svatebních dekorací a servisu.

Tvorba webových stránek | WMB International

WMB International

 

WMB - World medieval battles je projektem pořadatelské služby pro realizace sportovních eventů vč. mistrovství světa v plně kontaktním středověkém boji. Pro WMB zajišťujeme tyto služby:

Aktuálně probíhá tvorba nových webových stránek, SEO  analýza a optimalizace, webdesign, optimalizace stránek mobilní telefony, celoroční správa a SEO dozor. Dále jsme zajistili ručně malované grafiky, korporátní design, vektorové grafiky, výroba videí aj.

ZONTES SK
Tvorba webových stránek | ZONTES SK

ZONTES SK

 

Zde jsme vyrobili zbrusu nové webové stránky pro slovenskou distribuci MR43 pro motocykly značky ZONTES.

Dynamický video-web jistě zaujme zákazníky nejen ze Slovenska. Pro ZONTES SK jsme dále zajišťovali překlady a sestavení kompletního prodejního katalogu.

MOTO MORINI SK
Tvorba webových stránek |  MOTO MORINI SK

MOTO MORINI SK

 

Momentálně tvoříme zcela nové webové stránky pro slovenskou distribuci MR43 pro italské motocykly značky MOTO MORINI.

Dynamický video-web jistě zaujme zákazníky nejen ze Slovenska. Pro MOTO MORINI SK jsme dále zajišťovali překlady a sestavení kompletního prodejního katalogu. 

Webové stránky mají ojedinělý webdesign založený na menu, které vychází ze zápatí webu.

Tvorba webových stránek | GEODÉZIE PRAHA

GEODÉZIE PRAHA

 

Tvorba brandu a webových stránek pro tradiční českou geodetickou kancelář. Prezentace společnosti, inzertní systém, implementace korporátního designu, úprava fotografií, optimalizace stránek pro mobilní telefony, webdesign, animace.

Promo akce - Bitva Libušín

BITVA LIBUŠÍN 2023

Letos jsme pomáhali realizovat nový event pro největší festival oživlé historie v ČR a jeden z největších eventů svého druhu na celém světě. 

Ručně malovaná grafika, koláže, eshop s vlastními produkty, blog, malá sociální síť pro členy webu s vlastním messengerem, mobilní verze, mailer, newslettery, pozvánky, události, pozvánky, tvorba hudby, videoprodukce - dron, gopro, 3 statické kamery a jedna on-go, produkce, PPC kampaň.

Letos pořadatelé hostili Světový pohár Buhurt League v plně kontaktním středověkém boji!

Tvorba webových stránek | Bezpečnostní agentura Global Guard

GLOBAL GUARD SECURITY

Realizace korporátního brandu, nových webových stránek, systému prodeje seminářů, chatbot, uživatelská Apka, vnitřní diskusní fórum pro absolventy kurzů, zaměstnance a partnery.

Postupně realizujeme komplexní marketingový brand pro českou bezpečnostní agenturu s mezinárodním přesahem a zakázkami na globální úrovni - osobní strážci, školení, bezpečnostní cvičení, vyhodnocování rizik atp.

Další projekty nás v roce 2023 teprve čekají,  již nyní pracujeme na nových věcech. Pokud vás zajímá naše starší tvorba, využijte níže uvedených odkazů na projekty z minulých let:

bottom of page