top of page

Na této stránce naleznete aktuální seznam projektů tvorby webových stránek, kterým jsme se věnovali v roce 2022. Tvorbě webových stránek se věnujeme již dlouhodobě. Na této stránce najdete betaverze nových webových stránek, či právě předaných projektů, na kterých můžete sledovat vývoj a průběh výroby. Pokud chcete shlédnout portfolio dokončených projektů, navštivte také naše stránky sledující naši výrobu webových stránek v roce 202120202019, 20182017, 2016, 2015, 2014 ...

Tvorba webových stránek | VeteranPark

VETERANPARK

 

VeteranPark je projektem parkovacího archivu pro veterány - auta i motocykly. Pro VeteranPark zajišťujeme tyto služby:

Tvorba webových stránek, SEO  analýza a optimalizace, webdesign, optimalizace stránek mobilní a přenosná zařízení, zavedení systému sociálního marketingu, zapojení do Programu zpětných odkazů Gladio marketing, celoroční správa a SEO dozor. Dále jsme zajistili fotografické služby, rezervační systém, koroporátní design, vektorové grafiky, výroba reklamních logo-předmětů.

Tvorba webových stránek | Pedikúra Vinoř

PEDIKÚRA VINOŘ

 

Zde jsme vyrobili zbrusu nové webové stránky pro kosmetický salon ve Vinoři, který se zaměřuje především na pedikúru, kosmetiku a depilaci.

Pro majitelku tohoto podniku jsme navrhli kompletní brand od loga až po barevnou sadu, návrhy písem, a také prodejní strategii.Web má další technické utility jako např. vlastní apku, systém zákaznického chatu, newsletter a další systémy. Projekt byl navržen, vypracován a realizován během 30 dnů.

Tvorba webových stránek | Tyger Metropol

TYGER METROPOL

 

Tvorba webových stránek pro mezinárodní korporátní společnost se sídlem v Čeké republice. Prezentace společnosti, inzertní systém, propojení dalších korporátních projektů, automatický překlad webu do 5 cizích jazyků, optimalizace stránek pro mobilní telefony, webdesign, animace, fotografické služby. Dále jsme zajistili výrobu produktových katalogů a jejich automatickou distribuci formou systému newsletteru.

Tvorba webových stránek | Tepelná čerpadla Hrdlička

TEPELNÁ ČERPADLA HRDLIČKA

 

Tvorba webových stránek pro tradiční českou korporátní společnost s divizním řízením. Prezentace společnosti, inzertní systém, propojení dalších korporátních projektů, cizojazyčná verze, optimalizace stránek pro mobilní telefony, webdesign, animace, fotografické služby.

Toto je již čtvrtý úspěšně projekt, na kterém právě pracujeme pro p.Hrdličku.

Tvorba webových stránek | Bitva Libušín

BITVA LIBUŠÍN

Letos jsme konečně dokončili dlouho připravovaný a komplexní projekt pro největší festival oživlé historie v ČR a jeden z největších eventů svého druhu na celém světě. 

Ručně malovaná grafika, koláže, eshop s vlastními produkty, předprodej vstupného, blog, malá sociální síť pro členy webu s vlastním messengerem, mobilní verze, mailer, newslettery, pozvánky, události, pozvánky, tvorba hudby pro rekonstrukce historických bitev, videoprodukce - dron, gopro, 3 statické kamery a jedna on-go, produkce, PPC kampaň.

Tvorba webových stránek | Včelojed

VČELOJED

Právě se zabýváme výrobou webových stránek pro těžební dřevařskou rodinnou firmu, která se zaměřuje na prodej řeziva, latí, prken, kulatiny a dalších produktů.

Součástí projektu je e-shop s objednávkovým systémem, mailer pro zasílání newsletterů, mobilní verze webu, apka pro lepší komunikaci se zákazníky a další utility.

Další projekty nás v roce 2022 teprve čekají,  již nyní pracujeme na nových věcech. Pokud vás zajímá naše starší tvorba, využijte níže uvedených odkazů na projekty z minulých let:

bottom of page