top of page
Redesign webových stránek

Cítíte, že váš web má již zastaralý webdesign? Váš původní webmaster není k zastižení? Máte novou představu o designu Vašich stránek? 

 

Redesign je způsob jak pomoci svého webu říci: "jsme stále tady", "jedeme na novo" či "profesionální služby v novém kabátu".

 

Webdesigner vytváří vizuální systém pro obsah, který vhodným způsobem strukturuje a vzájemně provazuje systém stránek tak, aby bylo dosaženo maximálního účinku vzhledem k vytyčeým cílům webu a jeho konverzním akcím. Starý design již často neodpovídá moderním požadavkům na kvalitní odezvu.

 

Tvorba webových stránek klade důraz na kvalitní obsah, interakčně-dynamický design, který je posléze datově optimalizován. Staré weby však nemusíme vyměňovat či rušit.  Často jsou starší weby kvalitně zapsány ve vyhledavačích a postačí použít kvalitní re-design!

/////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////

PŘÍKLADOVÝ REDESIGN

 

Společnost A-TechService nás oslovila s žádostí o redesign starých stránek zabývajících se nejen pronájmem konferenční techniky.

 

Stránky jsou psané v klasickém php a ačkoliv se jazyk ve kterém byl napsán dnes již nevyrovná modernímu HML5, web má vysokou návštěvnost, protože je již velice dobře zapsán ve vyhledavačích.

 

Největší chybou majitelů webů často bývá, že svůj starý web nechají odstranit a vezmou redesign hezky od podlahy, což může mít často katastrofální následky na hospodářské výsledky společnosti, která se rozhodla pro nový webdesign svých webových stránek. 

Redesign webových stránek www.a-techservice.cz
Redesign webových stránek www.a-techservice.cz
bottom of page