top of page

ZPĚTNÉ ODKAZY / BACKLINKS / PROGRAM ZPĚTNÝCH ODKAZŮ

Zpětné odkazy tzv. "backlinks" či "back-links" jsou základem pro práci internetových vyhledávačů. Pořadí výsledků vyhledávání (SERP) zásadním způsobem závisí na počtu a kvalitě zpětných odkazů stránky. Hodnocen je především počet a stáří odkazů, text, který obklopuje odkaz, „kvalita stránky“ atd.. Zpětný odkaz (angl. inbound link nebo backlink) webové stránky je odkaz na jiné webové stránce vedoucí na sledovanou stránku. Smyslem zpětného odkazu je nasměrovat uživatele na určitou stránku.

 

Zpětné odkazy jsou základem pro SEO optimalizaci a práci internetových vyhledávačů. Pořadí výsledků vyhledávání (SERP) zásadní způsobem závisí na počtu a kvalitě zpětných odkazů stránky. Hodnocen je především počet a stáří odkazů, text, který obklopuje odkaz, „kvalita stránky“. Z těchto dat se poté vypočítává číslo (rank), které je použito pro řazení výsledků vyhledávání. Více zde: PageRank, S-Rank, JyxoRank.

výroba webových stránek, tvorba webových stránek

Seznam zpětných odkazů našich zákazníků a mediálních partnerů najdete v zápatí našeho webu.

Odkazový profil je souborem všech zpětných odkazů, které vedou na sledované webové stránky. Základem odkazového profilu je zpětný odkaz na dané webové stránky. Zpětné odkazy jsou pro vyhledávače referencí, která hovoří o kvalitě a oblíbenosti sledovaného webu. Tímto pomáhají kromě jiného zvyšovat hodnocení odkazovaných webových stránek.

 

Důležitost zpětných odkazů pro současné vyhledávače vede k tomu, že marketéři webových stránek přistupují k hromadnému nákupu či prodeji zpětných odkazů, či k užívání automatických back-link systémů, což by mělo mít za následek zvyšování ranku daných stránek a tím i lepší umístění ve výsledcích vyhledávače. Automatické back-link weby jsou totiž sami penalizovány vyhledavači za takovou činnost a umístěním webu na takový portál, může být naopak k neprospěchu celé věci. Tato podvodná praktika je ze strany internetových vyhledávačů velmi neoblíbena a někdy je dokonce penalizována. Google to zkrátka pozná!

 

Proto přicházíme s programem ověřených zpětných odkazů, který zajistí nejen hodnověrnost zpětných odkazů, ale především pozitivní výsledky při vyhledávání webových stránek našich zákazníků. Všechny stránky, které zapojujeme do našeho programu zpětných odkazů. Zpětné odkazy zdarma? Ano, náš program je zcela bezplatný, avšak do seznamu přibíráme pouze prověřené weby s dobrým rankem či projekty které prošly tvorbou webových stránek webdesignového studia Gladio marketing, u kterých jsme si jisti, že weby neprošly žádným automatickým back-linkovým systémem.

 

Je váš web úspěšný, ale rádi byste si pojistili jeho návštěvnost? Přidejte se do partnerského Programu zpětných odkazů Gladio marketing.

 

Pošlete nám odkaz na svoji webovou stránku (např. www.gladiomarketing.com), tvar pod kterým by měl být odkaz uveden (např."Tvorba webových stránek" - konečný tvar "Tvorba webových stránek") na adresu info@gladiomarketing.com. Uveďte dále telefonický kontakt na osobu, která má zpětné odkazy či správu vašeho webu na starosti.

Všichni naši zákazníci dostanou příležitost zapojit se do našeho Programu zpětných odkazů, pokud to budou žádat. 

Zpětné odkazy
bottom of page