top of page

Na této stránce naleznete aktuální seznam projektů tvorby webových stránek, kterým se věnujeme v letošním roce 2024. Tvorbě webových stránek se věnujeme již dlouhodobě. Na této stránce najdete betaverze nových webových stránek, či právě předaných projektů, na kterých můžete sledovat vývoj a průběh výroby. Pokud chcete shlédnout portfolio dokončených projektů, navštivte naše stránky tvorba webových stránek v roce 2023, 2022202120202019, 20182017, 2016, 2015, 2014 ...

Tvorba www stránek | Prague Central Camp

Prague Central Camp

 

Pro PCC jsme zajistili zapracovnání brand designu. Grafické úpravy firemního designu, webdesign dle přání zákazníka.

 

Zajistili jsme dynamidcký web s customer-friendly prvky jako je firemní chat, automatizace soc. sítí, multijazyčný web v českém a anglickém jazyce, blog se základní sadou promo článků, automatizaci soc.sítí. Tvorba vlastní zákaznické aplikace, správa počasí, diskusní fórum, skupiny, systém ukládání souborů, GDPR, rezervační formulář atd.

Věnujeme se správě webu, organickým i placeným kampaním.

Tvorba www stránek - Truck Centrum Ladman

Truck Centrum Ladman

 

Pro TCL jsme zajistili rebrand korporátního designu. Grafické úpravy firemního designu, webdesign dle přání zákazníka.

 

Zajistili jsme dynamidcký web s customer-friendly prvky jako je firemní chat, automatizace soc. sítí, multijazyčný web v českém a anglickém jazyce, nabídkový katalog náhradních dílů pro nákladní vozy. Tvorba vlastní zákaznické aplikace, poptávkový formulář, SSL certifikáty, SEO optimazlizace,  atd.

Věnujeme se správě webu, organickým i placeným kampaním.

Tvorba webových stránek | ZONTES SK

ZONTES SK

 

Zde jsme vyrobili zbrusu nové webové stránky pro slovenskou distribuci MR43 pro motocykly značky ZONTES.

Dynamický video-web jistě zaujme zákazníky nejen ze Slovenska. Pro ZONTES SK jsme dále zajišťovali překlady a sestavení kompletního prodejního katalogu.

Promo akce - Bitva Libušín

BITVA LIBUŠÍN 2024

Letos pomáháme realizovat nový event pro největší festival oživlé historie v ČR a jeden z největších eventů svého druhu na celém světě. 

Ručně malovaná grafika, koláže, eshop s vlastními produkty, blog, malá sociální síť pro členy webu s vlastním messengerem, mobilní verze, mailer, newslettery, pozvánky, události, pozvánky, tvorba hudby, videoprodukce - dron, gopro, 3 statické kamery a jedna on-go, produkce, PPC kampaň.

Další projekty nás v roce 2024 teprve čekají,  již nyní pracujeme na nových věcech. Pokud vás zajímá naše starší tvorba, využijte níže uvedených odkazů na projekty z minulých let:

bottom of page