top of page

V roce 2020 jsme při výrobě webových stránek vytvořili tyto projekty. Pokud chcete shlédnout portfolio dokončených projektů, navštivte naše stránky pro roky 201920182017, 2016, 2015, 2014 ... Aktuální projekty tvorby webových stránek pro rok 2021.

Mumu Locanda - výroba webových stránek

MUMU Locanda

 

Tvorba webových stránek pro italskou rodinnou restauraci a pizzerii v Tuchoměřicích Mumu Locanda.

tvorba www stránek - psychoterapie online

Psychoterapie online

 

Tvorba jednoduchcýh webových stránek pro psychoterapeuta, který operuje onine. Ke komunikaci online mohou zákazníci využít chatovací okno.

Člověk se někdy může cítit osamělý, i když má kolem sebe rodinu a přátele. Potřebuje se vypovídat. Psychoterapie online může pomoci nastartovat sebeozdravný proces, pokud je třeba.

Sinton
Výroba webových stránek pro Agenturu Sinton

Sinton

 

Tvorba webových stránek pro tradiční českou agenturu pořádající koncerty vážné hudby. Gladio marketing zajišťuje pro klienta dále tyto služby:

Zajistili jsme pro zákazníka výrobu webových stránek, zapracování korporátního designu značky, optimalizaci stránek pro mobilní telefony, tablety a  další zařízení, automatizace sociálních sítí, SEO optimalizace. Zajišťujeme celoroční servis, SEO dozor a správu sociálních sítí. Zařadili jsme projekt také do našeho 

Programu zpětných odkazů Gladio marketing.

Energo Hrdlička - Výroba webových stránek

Energo Hrdlička

 

Tvorba www stránek pro českou firmu spravující technické služby svých zákazníků. Vzduchotechnika, topení, chlazení, elektroinstalace a jiné. Gladio marketing zajišťuje pro klienta dále tyto služby:

Zajistili jsme pro zákazníka výrobu eshopu vč.platebního systému a administračního prostředí, s klasickým nákupním košíkem. Design brandu, optimalizaci stránek pro mobilní telefony, tablety a  další přenosná zařízení, automatizace sociálních sítí, SEO optimalizace. Zařadili jsme projekt do Programu zpětných odkazů Gladio marketing.

Český bedekr - Výroba webových stránek

Český bedekr

 

Výroba katalogu cestovatelských komunitních stránek, pro objevování krás české přírody a pamětihodností. Gladio marketing zajišťuje pro klienta dále tyto služby:

Zajistili jsme pro zákazníka výrobu webu, blog, komunitní fórum, organizace akcí s operativním kalendářem. Design brandu, optimalizaci stránek pro mobilní telefony, tablety a  další přenosná zařízení, automatizace sociálních sítí, SEO optimalizace. 

Výroba webových stránek pro Bitvu Libušín

Bitva Libušín

 

Výroba webových stránek pro pořadatele tradičního eventu - rekonstrukce středověké bitvy v Libušíně u Kladna. Letos půjde již o 29. ročník této úspěšné akce! Gladio marketing zajišťuje pro klienta dále tyto služby:

Výroba www stránek, webdesign, optimalizace stránek pro mobily a  další přenosná zařízení, automatizace sociálních sítí, SEO optimalizace. Zařazení projektu do Programu zpětných odkazů Gladio marketing.

Greycom
Výroba www stránek pro Greycom s.r.o.

Greycom

 

Pro společnost Greycom jsme zajistili nové webové stránky, včetně blogu, služby profesionálního fotografa, tvorbu dynamické grafiky atd. Gladio marketing zajišťuje pro klienta dále tyto služby:

Tvorba internetových stránek, webdesign, optimalizace stránek pro mobily a  další přenosná zařízení, automatizace sociálních sítí, SEO optimalizace. 

Výroba webových stránek pro Restauaci U Havlíčků

Restaurace U Havlíčků

 

Výroba webových stránek pro tradiční českou restauraci. Exklusivní kuchyně a široký výběr nápojů doplňuje příjemný interiér a skvělá obsluha! Gladio marketing zajišťuje pro klienta dále tyto služby:

Tvorba internetových stránek, výroba rezervačního systému, dále objednávkový systém, webdesign, optimalizace stránek pro mobily a další zařízení, automatizace sociálních sítí, SEO optimalizace. Zařazení projektu do Programu zpětných odkazů Gladio marketing.

Výroba www stránek pro italského dodavatele Primo a.s.

Primo a.s.

 

Zajištění tvorby webových stránek pro italskou společnost dodávající do České republiky automatické kávovary a výdejní automaty.  Gladio marketing zajišťuje pro klienta dále tyto služby:

Tvorba internetových stránek, autorská tvorba PR článků, výroba prezentačního videa, webdesign, optimalizace stránek pro mobily a další přenosná zařízení, 

automatizace sociálních sítí, SEO optimalizace. Zařazení projektu do Programu zpětných odkazů Gladio marketing.

Výroba www stránek pro investiční společnos Draco Aureus

Draco Aureus

 

Výroba multijazyčných webových stránek pro Česko-Slovenskou investiční společnost. 

Web slouží prezentaci projektů společnosti.

Gladio marketing zajišťuje pro klienta dále tyto služby:

Tvorba internetových stránek, autorská tvorba PR článků, výroba prezentačního videa, webdesign, optimalizace stránek pro mobily a další přenosná zařízení.

bottom of page